Huge Karaköy

Bizi Tanıyın

Değerlerimiz ve Anlayışımız

Huge değerleri ve ilkeleri, yaşadığımız şehir, ülke ve toplumun bir sentezin harman olduğu, günün en değerli anlarını Huge'de geçiren tüm konuklarımızın kendisinden birşey bulduğu bir ortam yaratmak ve bunu sürdürülebilir kılma idealleri üzerine inşa edilmiştir. En büyük stratejimiz, sevgiyle pişirilen aşın, samiyetle servis edilmesidir.

Hizmet Kalitemiz

Evrensel standartlarda zaten uygulanması gereken, fakat artık klişe haline evrilmiş "Toplam Kalite Yönetimi" ilkeleri doğrultusunda organizasyon yapımız şekillenmekle birlikte, kişiye, mekana ve güncel trendler kıstasında göreceli bir kavram olan "Kalite" "Hizmet Kalitesi" kavramlarını çok farklı açılardan ele alıyor, konuklarımızın, müdavimlerimizin, çalışma arkadaşlarımızın ve sektör duayenlerinin geribildirimlerini son derece önemli buluyor, en iyisi ve en doğrusunu yapma adına süreçleri hızlı işletebiliyoruz.

Bugün bir konsept, bir marka olma noktasında bulunduğumuz noktayı, idealist, realist, inovatif, samimi ve ilkeli yaklaşımları kılavuz edinme kararlılığımıza borçluyuz. Lezzetlerimizi tadımlayanların aldığı haz, oturdukları sandalye veya masanın sağladığı konfor, mekanın odoğal ambiyansı ve benzeri her bileşen; özetle koşulsuz müşteri mutluluğu, bizim için yegane başarı kriteridir.